Nowe Przymierze My, ludzie, nie żyjemy na tej ziemi przez przypadek. Bóg nas stworzył. Nie dla zabawy i gier, ale w jednym celu: aby objawić Jego miłość całemu stworzeniu, całemu wszechświatowi.
Потребители разглеждащи този форум: AppleWebKit и 1 госта
Вие не можете да пускате нови теми Вие не можете да отговаряте на теми Вие не можете да променяте собственото си мнение Вие не можете да изтривате собствените си мнения Вие не можете да прикачвате файл